Niezwykła historia Bronisława Szydłowskiego

Pan Bronisław Szydłowski czterokrotnie przeżył śmierć kliniczną. Obecnie ma dziewięćdziesiąt lat, a jego długie życie mogłoby stać się kanwą scenariusza niejednego filmu. Byłby to z pewnością film i piękny, i straszny zarazem.

Opis jednej z jego podróży poza ciałem znajduje się w książce „Polskie życie po życiu” autorstwa Marka Rymuszko, redaktora naczelnego miesięcznika „Nieznany świat”.

Pan Bronisław, zwrócił się do mnie z propozycją nagrania dłuższego materiału, w którym opowiedziałby o swoim życiu, doświadczeniach paranormalnych, a także swoistych darach, jakie ujawniły się po powrocie do ciała. Jest to opowieść nietuzinkowa i dlatego uznałam, że należy uchronić ją od zapomnienia.

Zapraszam do wysłuchania trzech części tej niezwykłej rozmowy, które dla Państwa wygody umieszczone są w Playliście.

Tagi , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

5 odpowiedzi na „Niezwykła historia Bronisława Szydłowskiego

 1. Zbyszek mówi:

  Niezwykły człowiek i niezwykła relacja

 2. arja mówi:

  Niesamowity człowiek! Z przyjemnością (i podziwem dla kondycji fizycznej i intelektualnej Pana Bronisława) wysłuchałam tej relacji 🙂 Dziękuję!

 3. Rafał mówi:

  Jeśli Pan Bronisław zobaczył zagładę w 2030 roku to jak on może jeszcze zastanawiać się jaką rolę ma do spełnienia na tym świecie? Żal mu przyrody, lasów, wód i zwierząt… mógłby mając swój dar uniemożliwić garstce skrytobójców likwidację większości populacji. Jeśli tego nie zamierza to wyliczane przez niego rzekome akty uratowań nie mają znaczenia bo i tak wszyscy zginą… 🙁

 4. Szydłowskiego znam od 1995r. również i te opowiadania o śmierci klinicznej, Bronisławowi zaświaty przepowiedzieli że ma do spełnienia misję i ciągle czekał na tą Misię lecz nie zdawał sobie sprawy że tą misją w obecnym życiu jest życie tu na ziemi.
  Nie jest jasnowidzem choć ma przebłyski, jedno co mu zawdzięczam to wiersz pisany pismem automatycznym jako dar jednorazowy, umieściłem go w mojej książce „ZA KULISAMI U BOGA ” na str. 171 – Wszedłem na szczyt góry skalistej…..
  Pytanie do DR. Adamska – Rutkowska, skoro Pani jest zainteresowana zaświatami i ogólnym rozwojem duchowym, to jak Pani może wytłumaczyć werset ” Syn Boży, Duch Święty, Bóg Ojciec, jest jednością w nas ? Albo U Pana Boga jest przygotowanych wiele mieszkań? Albo Bóg ojciec stworzył człowieka na podobieństwo swoje ale nie był człowiekiem?. chciałbym porównać Pani wypowiedz z moim poglądem choć nie jest powiązany z religią.
  Pozdrawiam Piotr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *