Kilka słów sprostowania

Mili moi Czytelnicy!

W środę byłam gościem w programie „Pytanie na śniadanie” emitowanym na kanale TVP2.

, (jeśli chcesz zobaczyć ten program kliknij TUTAJ)

Na podstawie Państwa komentarzy i otrzymanych maili zorientowałam się, że doszło do nieporozumienia. Część osób przypisało autorstwo prezentowanej tam książki mojej skromnej osobie. Śpieszę, zatem wyjaśnić, że „Mapa nieba” to druga książka autorstwa doktora Ebena Alexandra. Jest to amerykański neurochirurg, który przeżył śmierć kliniczną. Doświadczenie to miało ogromny wpływ na jego życie i zaowocowało książką pod tytułem „Dowód”. Obie pozycje ukazały się nakładem wydawnictwa Znak.

„Dowód” bardzo do mnie trafia. Autor pisze od serca i nie da się ukryć, że wydając tą książkę zaryzykował cały swój dorobek naukowy i zawodowy. Wydaje się, że celem i istotą jego życia jest dać świadectwo prawdzie. Robi to w pięknym stylu.

Całą sytuację zamierzam potraktować, jako dobrą wróżbę na przyszłość. Rzeczywiście pracuję nad książką, chociaż chyba nie do końca będzie to tematyka i gatunek, jakiej większość osób się po mnie spodziewa. Zapewniam, że jeśli ten wiekopomny dla mnie moment nadejdzie, Czytelnicy tego bloga dowiedzą się o tym, jako pierwsi.

Przy okazji dziękuję serdecznie wszystkim osobom, które po obejrzeniu programu napisały do mnie. Dziękuję Wspaniałym Przyjaciołom, którzy dodali mi otuchy i odwagi. Dziękuję za otrzymane dowody życzliwości i sympatii. Jesteście kochani !

Olbrzymie podziękowania kieruję również do Pani Redaktor Marzeny Rogalskiej, która okazała się niezwykle ciepłą osobą i bardzo ułatwiła mi zadanie.

 

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

7 odpowiedzi na „Kilka słów sprostowania

 1. ~ewka komentarz:

  dzień dobry

  wchodząc na Pani bloga czuje się zawsze jak dziecko przed szafą z prezentami-oczekiwanie na co fajnego ,odkrycie tajemnicy 🙂 -dla mnie to odskocznia od prozy dnia.ciekawa zmiana perspektywy -odkąd wiem jak Pani wygląda .

  pozdrawiam gorąco, proszę pisać jeszcze i jeszcze ,

 2. ~Morgana komentarz:

  Witam 🙂
  Oglądałam Panią w „Pytaniu na śniadanie”, odszukałam bloga i czytam, zagłębiam się w treści. Dziękuję 🙂
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 3. ~A. komentarz:

  Witam,
  W jaki sposób można się z Panią skontaktować mailowo.

  Ps. Pani blog to kolejny kawałek „mapy świadomości”, gdzie czytając Pani spostrzeżenia można nie czuć się tak cholernie wyobcowanym i zagubionym wśród ludzi o 0-1 podejściu do świata.
  pozdrawiam

 4. ~Małgorzata Kobiela komentarz:

  Kochana Pani Beatko 🙂
  Obejrzałam wywiad z Panią w tv2 i jestem pod wielkim wrażeniem…
  Dziękuję, że zechciała się Pani podzielić tymi swoimi cennymi i bardzo ciekawymi doświadczeniami.

  Serdecznie pozdrawiam
  M.Kobiela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *