Polska Mapa Nieba

„Mapa nieba” to druga książka znakomitego neurochirurga Ebena Alexandra. W pierwszej publikacji pod znamiennym tytułem „Dowód” autor zrelacjonował własne przeżycia dotyczące śmierci klinicznej i odniósł się do nich, jako naukowiec i lekarz.

„Mapa nieba” przedstawia relacje osób, które w ten czy inny sposób dotknęły nieznanego. Eben Aleksander opatrzył te relacje bogatym komentarzem, sięgając po argumenty zarówno do nauk starożytnych jak i najnowszych odkryć z takich dziedzin jak psychologia, fizyka czy medycyna. Jestem przekonana, że to niezwykle ważna wręcz przełomowa pozycja, potwierdzająca tezę o naszej duchowej głębi, która jest nam tak samo przypisana jak fizyczność ciała.

Wydawnictwo Znak Pod hasłem „Stwórzmy polską Mapę nieba” oddaje do Państwa dyspozycji platformę, która umożliwi wszystkim dzielenie się swoimi doświadczeniami w tej jakże pasjonującej materii. Dodam jeszcze, że przewidziano nagrody !

Jeśli pragniecie Państwo poznać szczegóły proszę kliknąć TUTAJ

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Polska Mapa Nieba

  1. ~Basia komentarz:

    Przeglądałam książkę i rzeczywiście muszę się przymierzyć i przeczytać. Niektóre opisy wręcz zaskakujące.

  2. ~gosia komentarz:

    nie przymierzaj się tylko przeczytaj. Ja jestem po jej lekturze i jestem tą książką zachwycona. Bardzo ciekawa, niezwykłe historie można w niej znaleźć sporo cennych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *