Studio Czasu i Przestrzeni – interesująca audycja

“Studio Czasu i Przestrzeni”

 

Szanowni Państwo polecam audycję zrealizowaną w cyklu „Studio Czasu i Przestrzeni” , poświęconą tematyce śmieci klinicznej. Gośćmi programu są dr Zbigniew Osiak , Pan Jarosław Filipek i moja skromna osoba. Audycje prowadzi Pan Michel Rachel, a jego iście anielski głos idealnie wpisuje się w klimat tego spotkania.

W programie padają interesujące pytania : Kim jesteśmy ?, Czy posiadamy formę duchową? Czy za zasłoną śmierci czeka na nas inny świat , czy też nasze życie kończy się wraz z życiem ciała? Sama z wielkim zainteresowaniem wysłuchałam wszystkich opinii.

 

Szczerze polecam. Audycja dostępna TUTAJ

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Studio Czasu i Przestrzeni – interesująca audycja

  1. ~Grzegorz komentarz:

    Jeżeli po śmierci ma się ciało nadal fizyczne (jak Pani Beata opisała w artykule poniżej), to dlaczego pozostawione ciało nie jest obojętne?
    Jeśli mam to samo co miałem, to co pozostawiam?

  2. ~nimwe komentarz:

    Bardzo się cieszę, że Pani wróciła! Bardzo mi pomagają opisywane przez Panią historie. Jestem praktycznie od samego początku czytelniczką tego wspaniałego bloga i za każdym razem historia porusza we mnie pewną strunę. Nie umiem tego opisać, ale efektem jest Nadzieja. Czasem jakoś jej brak, gdy świat gubi się w strasznych nonsensach. Rodzi się we mnie wtedy pytanie: “Po co ja właściwie żyję?”. A po Pani historiach nie mam już takich wątpliwości. Przynajmniej do następnej historii. Mogę powiedzieć, że jest to wspaniałe pożywienie dla mojego ducha.
    Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *