Studio Czasu i Przestrzeni – interesująca audycja

“Studio Czasu i Przestrzeni”

 

Szanowni Państwo polecam audycję zrealizowaną w cyklu „Studio Czasu i Przestrzeni” , poświęconą tematyce śmieci klinicznej. Gośćmi programu są dr Zbigniew Osiak , Pan Jarosław Filipek i moja skromna osoba. Audycje prowadzi Pan Michel Rachel, a jego iście anielski głos idealnie wpisuje się w klimat tego spotkania.

W programie padają interesujące pytania : Kim jesteśmy ?, Czy posiadamy formę duchową? Czy za zasłoną śmierci czeka na nas inny świat , czy też nasze życie kończy się wraz z życiem ciała? Sama z wielkim zainteresowaniem wysłuchałam wszystkich opinii.

 

Szczerze polecam. Audycja dostępna TUTAJ

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Studio Czasu i Przestrzeni – interesująca audycja

  1. ~Grzegorz mówi:

    Jeżeli po śmierci ma się ciało nadal fizyczne (jak Pani Beata opisała w artykule poniżej), to dlaczego pozostawione ciało nie jest obojętne?
    Jeśli mam to samo co miałem, to co pozostawiam?

  2. ~nimwe mówi:

    Bardzo się cieszę, że Pani wróciła! Bardzo mi pomagają opisywane przez Panią historie. Jestem praktycznie od samego początku czytelniczką tego wspaniałego bloga i za każdym razem historia porusza we mnie pewną strunę. Nie umiem tego opisać, ale efektem jest Nadzieja. Czasem jakoś jej brak, gdy świat gubi się w strasznych nonsensach. Rodzi się we mnie wtedy pytanie: “Po co ja właściwie żyję?”. A po Pani historiach nie mam już takich wątpliwości. Przynajmniej do następnej historii. Mogę powiedzieć, że jest to wspaniałe pożywienie dla mojego ducha.
    Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *