Konferencja „Dokąd po śmierci?” -refleksje i plany

Szanowni Państwo!

Przedstawiam materiał stanowiący krótkie podsumowanie ubiegłorocznej konferencji, „Dokąd po śmierci” Niestety dopiero teraz udało nam się spotkać i zrealizować to nagranie.

Dyskutujemy również nad kształtem tegorocznej konferencji, którą mam nadzieję uda nam się zorganizować. Jeśli macie Państwo pomysły, uwagi lub propozycje dotyczące zaproszonych gości czy poruszanych tematów będziemy szczerze wdzięczni za wszystkie uwagi. W gromadzie siła – również ta twórcza.

Postaramy się też o większe pomieszczenie. W zeszłym roku było mi bardzo przykro, kiedy część z Państwa po prostu nie mogła uczestniczyć w wydarzeniu gdyż zabrakło miejsca na sali. Niestety ograniczają nas finanse, zwłaszcza, że impreza ma charakter niekomercyjny.

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

5 odpowiedzi na „Konferencja „Dokąd po śmierci?” -refleksje i plany

 1. ~kosmtoma komentarz:

  lecz….,okres przebudzenia na ziemi nie będzie stały, ponieważ nic stałe nie jest co znajduję się i wydarza na płaszczyznach materialnych , które w kosmosie z reguły są stałe, lecz regularnie cyklicznie ciągle się zmieniają . Ziemia cyklicznie 5000lat temu weszła w okres coraz bardziej moralnej postępującej degradacji, co skutkuje stałymi zatargami, oszustwami ,konfliktami i wojnami ..ect… gdzie Prawda stanowi jedynie 25%. Ten okres stopniowej moralnej degradacji cyklicznie trwa 432000lat ziemskich . czyli zostało jeszcze 427000lat konfliktów wojen ..ect , z postępującym coraz bardziej dokuczliwym brakiem dóbr, pożywieniem oraz długości życia. Stopniowo będzie coraz goręcej, stopniowo zanikać będą opady i zbiorniki wodne ,roślinność, wymieranie zwierząt, głód , czego w następstwie będzie skrajna degradacja – prokreacja , aby jedynie zjadać nowo narodzone dzieci . Obecnie ludzie na ziemi żyją najdłużej 100-100parę lat … przy końcu tego degradacyjnego okresu ludzka długość życia na ziemi będzie wynosić 20-20parę lat.

 2. ~Mirek komentarz:

  Pytanie nie sprowadza się do odpowiedzi; Dokąd po śmierci?? Na to pytanie dawno odpowiedziano i ludzie w swej nieświadomości dokonują Spowiedzi jako manifestacji Ducha i Ciała kontynując poprzednie żywota,kolejnymi wcieleniami swej wędrówki po Kontynentach i krajach na Ziemi..Pytaniem jest za co i dlaczego ludzie doświadczają Głodu,chorób, CIERPIENIA,wojny,walki??? Jaką terażniejszość Tworzą Dziś,której SKUTKI będą Jutro,na zasadzie Hawkinsa.?. Jakie przyczyny karmiczne warunkują Fizyczną degeneracje Ciała-choroby genetyczne??

  • edel komentarz:

   To trudne pytania. Spróbujemy wspólnie poszukać na nie odpowiedzi. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam

  • ~kosmtoma komentarz:

   w kosmosie istnieje wiele wymiarów wyższych i niższych dla istot o różnym poziomie świadomości. Po śmierci udajemy się do takich wymiarów, jaką świadomość posiadaliśmy za życia .
   Nic nigdy nie dzieje bez przyczyny i wszystko wszędzie na ziemi czy w kosmosie jest oparte na prawie przyczyny i skutku . nawet ziemskie niedogodności genetyczne.
   Na ziemi takie coś , jak Wojny, Głód , Choroby .. to wszystko jest efektem karmicznego domina.
   W wyższych poziomach , nadal opartych na karmie , nie ma wojen,głodu, ani chorób, a im wyższy poziom , tym wyższa tam świadomość , większe zadowolenie i długość życia.
   Im poziom niższy, to tym niższa tam świadomość, dokuczliwsze cierpienie i dłuższa w nim egzystencja,
   Tam cierpienia, wojny, głód i choroby trwają bez wytchnienia i bardziej są dokuczliwe.
   A im niżej ,tym nieporównywalnie wszystko jest tam gorzej i trwa nieporównywalnie dłużej.

 3. ~ero linia komentarz:

  lubie twój blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *