Dyktowania Ludzi w Duchu cz. V „Wielcy Polacy”

Ukazała się kolejna odsłona cyklu Dyktowania Ludzi w Duchu.

Robert Gajdziński, opiekun spuścizny pozostawionej przez medium Nell Halinę Noell, przesłał mi piąty tom zatytułowany: „Wielcy Polacy”.

Wybór Dyktowań otrzymanych od polskich patriotów, ludzi, którzy w swoim życiu wiele dla Polski zrobili, nie jest oczywiście przypadkowy. Wszak mamy stulecie niepodległości, a więc jest to znakomity czas, aby przypomnieć sylwetki tych znamienitych osób również na płaszczyźnie przekazów mentalnych.

W książce znajdują się dyktowania otrzymane, między innymi od: marszałka Józefa Piłsudskiego oraz słynnego pianisty i wielkiego orędownika sprawy polskiej Ignacego Paderewskiego.

Dyktowali: św. Jerzy Popiełuszko, Emilia Plater, Adam Mickiewicz i wielu innych zasłużonych Polaków.

W książce, przypomniano również jasnowidzenie, niezwykłej uzdrowicielki i medium, Walerii Sikorzyny, której ukazał się duch marszałka Piłsudskiego, przekazując ostrzeżenie o nieuniknionej wojnie. Kobieta zapamiętała istotne informacje, sporządziła nawet stosowne rysunki. Niestety, w styczniu 1938 roku, udało jej się dotrzeć jedynie do adiutanta marszałka Rydza- Śmigłego. Jej przekaz potraktowano podejrzliwie i jak można mniemać zlekceważono. Wizja Walerii Sikorzyny spełniła się w całej rozciągłości, nie wyłączając dróg natarcia wojsk niemieckich.

Marszałek Piłsudski, bardzo interesował się zjawiskami paranormalnymi, znał sławnych jasnowidzów, jak chociażby Stefana Ossowieckiego i sam wykazywał pewne zdolności w tym kierunku. Nie dziwi więc fakt, że jako wolna Dusza, robił co mógł dla sprawy, której poświęcił całe swoje życie.

 

Dziękuję za przesłanie tego tomu.

Książka do nabycia TUTAJ

Informuję również, że wydawnictwo New Reality Books posiada kanał YouTube:

 

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

3 odpowiedzi na „Dyktowania Ludzi w Duchu cz. V „Wielcy Polacy”

 1. Aga komentarz:

  Zakupiłam jakiś czas temu pierwszą część z tej serii i odniosłam wrażenie, że owszem przekazy są autentyczne, tylko że nie pochodzą od duchów znanych postaci, tylko od jednego ducha, który powiedzmy nudził sie po tamtej stronie(bo jak np. nie poszło się w stronę światła, to błąkając się po ziemskim padole jakieś zajęcie trzeba sobie znależć 🙂 ) i postanowił wkręcić P. Robertka i P. Nell Halinę Noell. Styl wypowiedzi każdego z tych duchów jest identyczny. Takie jest moje odczucie.

  • edel komentarz:

   Nie oceniam treści książki – z kronikarskiego obowiązku odnotowuję pojawienie się różnych tytułów z zakresu duchowości

  • Am komentarz:

   Jest jeden duch, który bawili się ludźmi i przekazuje, co chce i udaje duchy różnych ludzi. To największy zwodziciel, upadły anioł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *