Już tu byłem – projekt Michała Książka

Szanowni Państwo!

Jakiś czas temu Michał Książek zaprosił mnie do swojego autorskiego projektu zatytułowanego Już tu byłem. Kim jest Michał Książek?

Tarnowski artysta przecierający ścieżki na styku wielu dziedzin sztuki. Autor licznych plakatów i zdjęć – ma na swoim koncie wystawy. Poeta, twórca muzyki, autor filmów dokumentalnych. Razem z pisarką Katarzyną Terakowską Nowak wydał książkę pt. „Dużo myślę”- będącą zapisem ich rozmów o fotografii, muzyce i tematach społecznych. Michał to postać zagadkowa, nietuzinkowa, a przy tym niezwykle kreatywna.

Z mojej strony mogę dodać, że Michał to człowiek niezwykle wrażliwy, otwarty i dojrzały. Współpraca z nim oraz całą ekipą, która realizowała nagranie w gliwickiej Palmiarni, była czystą przyjemnością. Jestem szczęśliwa, że znalazł się człowiek, który zdecydował się nadać tematyce tak bliskiej memu sercu, formę muzyczną.

Zapraszam do wysłuchania utworu „Już tu byłem” w wykonaniu Michała Książka i Sławka Ramiana, a także naszej rozmowy w egzotycznej oprawie gliwickiej Palmiarni.

Tym materiałem niejako podsumowuję rok 2018 – bogaty, obfitujący w wiele ważnych dla mnie wydarzeń, którymi miałam przyjemność dzielić się również z Państwem.

Dziękuję, że byliście Państwo ze mną! Dziękuję wszystkim osobom, z którymi miałam zaszczyt i przyjemność współpracować w 2018 roku. Mam nadzieję na kolejne spotkania i wspólne działania.

Dziękuję za wszystkie wiadomości, Wasze osobiste historie opowiedziane mi czasami przez łzy, a zawsze w wielkich emocjach.

Biuro Duchów, nisko się kłania i życzy wszystkim Pomyślności w Nowym 2019 Roku!

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *