Robert Schwartz „Dar duszy”

Po ogromnym sukcesie książki „Odważne dusze” Robert Schwartz napisał kolejną pozycję dotykającą niełatwej kwestii planowania przedurodzeniowego. Autor uznał, że pierwsza część nie wyczerpała tematu i pozostawiła bez odpowiedzi, istotne i bolesne pytania. Z tej przyczyny, ponownie zagłębił się w poszukiwaniu potężnej, uzdrawiającej prawdy o życiu i krętych ścieżkach, którymi prowadzi nas wewnętrzny głos.

Nakładem Wydawnictwa Samsara ukazała się książka „Dar duszy”, w której autor mierzy się ze szczególnie trudnymi emocjami. Dzięki przekazom medium channelingowego, mógł odbyć jedyne w swoim rodzaju rozmowy, prowadzone z poziomu świadomości duchowej. Z myślą o ciężko doświadczonych osobach oraz ich rodzinach, dotknął takich tematów jak: przemoc emocjonalna, samobójstwo, poronienie, gwałt i choroba psychiczna.

Wszyscy, przechodzimy w swoim życiu przez szczególnie trudne i bolesne momenty. Niewielu ludzi, nigdy nie znalazło się na życiowym zakręcie lub nie zostało poddanych ciężkiej próbie. Część tych wyzwań wzmacnia nas i buduje, co niewątpliwie łatwo przełożyć na język rozwoju duchowego i moralnego wzrostu. Bywa jednak, że nie wytrzymujemy próby lub podejmujemy decyzje, których konsekwencje kładą się cieniem na życiu naszym, a nawet naszych dzieci.

Gdy pada pełne goryczy pytanie: czemu ja? Czemu to mnie los tak doświadcza? Zwykle odpowiedzi szukamy wokół siebie, obwiniając złowieszcze fatum lub inną, bliżej niezidentyfikowaną acz mroczną siłę, która szczególnie się na nas uwzięła. Obwiniamy bliskich, wyliczamy przeszkody jakich innym nie postawiono. Bardzo rzadko próbujemy szukać odpowiedzi w sobie. Jeśli już do tego dojdzie, stajemy się dla siebie surowymi sędziami, oceniającymi i bezkompromisowymi.

Tymczasem Robert Schwartz, zbierając informacje z poziomu duchowego, pokazuje, że traumatyczne przeżycia nie koniecznie są efektem działań w obrębie „Tu i teraz” lecz wynikają z wielu poprzednich wcieleń. Każde z nich tworzy sieć zależności karmicznych, kształtuje nas poprzez pozytywne myślenie lub jego brak i w konsekwencji prowadzi w kierunku określonym kosmicznym prawem przyciągania.

„Od momentu narodzin mamy wolną wolę i w dowolnej chwili możemy odstąpić od poczynionych przed narodzeniem planów”

Nie jest to łatwa lektura, lecz dzięki narracyjnym talentom autora, książkę czyta się znakomicie.

Zdecydowanie polecam!

Dziękuję Wydawnictwu Samsara za możliwość zapoznania się z tytułem.

Książka do nabycia TUTAJ

Tagi , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *