Danuta Adamska-Rutkowska „Świadomość wielowymiarowa w świetle badań naukowych”

 

Dr Danuta Adamska-Rutkowska jest autorką cyklu publikacji związanych z badaniami anomalnych zjawisk i rzeczywistości niejawnej.

Ja osobiście doświadczyłam szeregu zjawisk takich jak wyjście poza ciało podczas śmierci klinicznej czy bilokacja, dlatego z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam najnowszą książkę autorki o „Świadomości wielowymiarowej w świetle badań naukowych”, ponieważ poszukuję wyjaśnienia zjawisk, które mnie spotkały.

Autorka przybliża wyniki badań wyprzedzających główny nurt nauki, które zasługują na uwagę, ponieważ podobne zjawiska są udziałem wielu ludzi na całym świecie. Pokazują one, że świadomość może funkcjonować poza ciałem w innych wymiarach rzeczywistości niejawnej. Jest ona tematem niektórych teorii fizycznych, ale nie mamy do niej bezpośredniego dostępu ze względu na ograniczenia naszej czterowymiarowej czasoprzestrzeni.

W świetle badań naukowych R. Monroe nad eksterytorializacją oraz M. Newtona, L. Stawowską, i in. nad regresją w hipnozie uzyskano powtarzalne i logicznie spójne obserwacje, które świadczą, że świadomość może funkcjonować poza ciałem i przekraczać bariery innych wymiarów istnienia. Z tej perspektywy mózg stanowi jedynie swego rodzaju odbiornik, umożliwiający połączenie świadomości z ciałem.

Porównując wyniki badań uzyskanych za pomocą różnych technik badawczych, możemy uznać, że nie są to halucynacje umysłu, lecz pozwalają nam one rzucić światło na cele naszego ziemskiego życia, które wykraczają poza przestarzałe wyobrażenia religijne czy filozoficzne.

„Akceptacja tej wiedzy i dalsze jej rozwijanie może bowiem doprowadzić ludzkość do wielkiego skoku cywilizacyjnego, większego niż jakikolwiek wcześniejszy, który zrealizowano w wyniku zmian w technice czy nauce. Wiedza, że to co czynimy, powraca do na zasadzie sprzężenia zwrotnego, może okazać się bramą wiodącą do nowej ery w historii ludzkości.”

Polecam tę jak i wszystkie książki z cyklu, wydanego przez Studio Astropsychologii

Do nabycia TUTAJ

Nadmieniam, że dr Adamska-Rutkowska będzie gościem kolejnej audycji w Radio Paranormalium – zapraszamy 12.05.2019 o godzinie 19,00

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *