Dr Leo Galland „Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu”

Książka, którą pragnę dzisiaj przedstawić to pozycja pod wieloma względami nietuzinkowa, choć zdecydowanie nie jest to lektura zdolna zadowolić każdego.

Autor, dr Leo Galland jest lekarzem internistą, ekspertem w dziedzinie leczenia boreliozy, pionierem w badaniu wpływu drobnoustrojów jelitowych i przenikliwości jelitowej na zdrowie. Dr Galland ma ogromny dorobek naukowy i jest autorem medycznych bestselerów. Jego nazwisko pojawia się w rankingach czołowych lekarzy świata. Niniejsza publikacja nie ma z tematyka medyczną nic wspólnego, co warto zaznaczyć ze względu na wizerunek medialny autora.

Książka „Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu” powstała z duchowej inspiracji Chrisa, czyli zmarłego syna dra Gallanda.

„Chris był drugim z naszych trojaczków, które przyszły na świat przedwcześnie, i ważyły niewiele ponad dziewięćset gramów. O ile Jonathan i Jefferson rozwijali się dobrze i wyrośli na zdrowych, pełnych energii oraz utalentowanych chłopców, o tyle Chris krótko po urodzeniu doznał uszkodzenia mózgu, prawdopodobnie na skutek epizodycznego bezdechu. W wyniku przejściowego niedotlenienia mózgu był opóźniony w rozwoju i łatwo ulegał kolejnym atakom.”

Dr Galland wraz z żoną Christiną opiekowali się synem, mimo że nie było to łatwe zadanie. Kiedy Chris ukończył naukę w szkole specjalnej, zamieszkał w North Plain Farm:

„Wspólnota opierała się na czymś, co nazywało się Lifesharing. Ludzie z uszkodzeniami mózgu oraz ich opiekunowie żyli i mieszkali w niej razem, dzieląc ze sobą każdy kolejny dzień. Wysiłek, jaki każda z tych osób wkładała w rozwój społeczności, pozwalał im wzrastać.”

Podczas wycieczki, w której Chris uczestniczył, doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Śmierć Chrisa okryła żałobą całą rodzinę.

Tuż po tym tragicznym wydarzeniu, rodzice doznali przejmującej wizji, w której Chris ukazał się jako świetlista istota.

„Biła od niego radość, wolność i siła, wrażenie, które przewyższało wszystko, czego dotychczas doświadczyłem lub sobie wyobrażałem”.

Doświadczenie to okazało się swoistym preludium do nowej relacji, jaka zawiązała się między ojcem, a synem. Chris przekazywał ojcu zaskakujące komunikaty mentalne, odpowiadał na zawiłe, filozoficzne pytania, objaśniał naturę rzeczy i relacji zachodzących między ludźmi.

Podziwiam dra Gallanda za odwagę bycia sobą. Aby upublicznić tak intymne przeżycie, zwłaszcza w kontekście niechęci środowiska naukowego okazywanej wobec zjawisk z kręgu PSI, trzeba posiadać przynajmniej tyle samo siły co wiary.

Czy wierzę relacjom dra Gallanda? Tak, wierzę, że wszedł w kontakty channelingowe ze swoim synem Chrisem.

Szczerze powiedziawszy drażni mnie nieco krzykliwy tytuł książki oraz emocjonalny styl w jakim jest napisana. Nie wszystkie odpowiedzi uzyskane od Chrisa są dla mnie jasne. W pewnych aspektach, interpretacja jego przekazów (przez zrozpaczonego ojca) kompletnie ze mną nie rezonuje. Jednak książkę uznaję za wartą przeczytania i przemyślenia, gdyż mamy do czynienia z relacjami głęboko zanurzonymi w Prawdzie, choć moim skromnym zdaniem, dr Galland używa do jej opisania zbyt wielkich słów.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Studio Astropsychologii.

DO NABYCIA TUTAJ

 

Dziękuję za możliwość zapoznania się z tą pozycją.

 

 

 

 

Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Dr Leo Galland „Lekarz ujawnia prawdę o życiu po życiu”

  1. Mirosława Dudko komentarz:

    Chętnie poznam tę książkę, gdyż lubię tego rodzaju historie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *