Niezwykła historia Bronisława Szydłowskiego

Pan Bronisław Szydłowski czterokrotnie przeżył śmierć kliniczną. Obecnie ma dziewięćdziesiąt lat, a jego długie życie mogłoby stać się kanwą scenariusza niejednego filmu. Byłby to z pewnością film i piękny, i straszny zarazem.

Opis jednej z jego podróży poza ciałem znajduje się w książce „Polskie życie po życiu” autorstwa Marka Rymuszko, redaktora naczelnego miesięcznika „Nieznany świat”.

Pan Bronisław, zwrócił się do mnie z propozycją nagrania dłuższego materiału, w którym opowiedziałby o swoim życiu, doświadczeniach paranormalnych, a także swoistych darach, jakie ujawniły się po powrocie do ciała. Jest to opowieść nietuzinkowa i dlatego uznałam, że należy uchronić ją od zapomnienia.

Zapraszam do wysłuchania trzech części tej niezwykłej rozmowy, które dla Państwa wygody umieszczone są w Playliście.

Tagi , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

4 odpowiedzi na „Niezwykła historia Bronisława Szydłowskiego

  1. Zbyszek mówi:

    Niezwykły człowiek i niezwykła relacja

  2. arja mówi:

    Niesamowity człowiek! Z przyjemnością (i podziwem dla kondycji fizycznej i intelektualnej Pana Bronisława) wysłuchałam tej relacji 🙂 Dziękuję!

  3. Rafał mówi:

    Jeśli Pan Bronisław zobaczył zagładę w 2030 roku to jak on może jeszcze zastanawiać się jaką rolę ma do spełnienia na tym świecie? Żal mu przyrody, lasów, wód i zwierząt… mógłby mając swój dar uniemożliwić garstce skrytobójców likwidację większości populacji. Jeśli tego nie zamierza to wyliczane przez niego rzekome akty uratowań nie mają znaczenia bo i tak wszyscy zginą… 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *