Spotkanie NŚ 4.03.2020

KLUB Przyjaciół „NŚ” zaprasza
w środę 04 marca o godz. 17.30 na uroczyste wręczenie
Certyfikatu Nowych Wzorców Sztuki za 2019 r. dla Ady Edelman za Rozjaśnianie Drogi na Drugą Stronę Życia
(spotkanie poprowadzi Andrzej Maria Marczewski)
Od 2011 roku „Nieznany Świat” przyznaje Certyfikaty Nowych Wzorców Sztuki. Jego laureatami są ci, którzy myślą i czują więcej niż inni; artyści mierzący się z filozofią, sensem oraz porządkiem świata; ludzie, którzy rozszerzają pole naszego postrzegania, czyniąc nas uważniejszymi, a zarazem bogatszymi w swoim wnętrzu.
Tegoroczna laureatka jest dobrze znana Czytelnikom naszego miesięcznika z licznych publikacji oraz ze spotkania autorskiego w Księgarni-Galerii „Nieznany Świat” z okazji premiery książki „Opowieści z Biura Duchów”, cieszącej się niesłabnącym powodzeniem.
Ada Edelman jest pisarką i autorką bloga „Biuro Duchów” (biuro-duchow.pl), na którym zamieszcza historie o kontaktach z drugą stroną. Przekazy te pochodzą w większości od Czytelników, chcących podzielić się swoimi przeżyciami. W ten sposób Ada przypomina, że „nie tylko ciało posiada człowiek”. Po tym, jak w wieku lat 17 przeżyła śmierć kliniczną, stara się przekazywać informacje o drugiej stronie, m.in. pisząc bloga i biorąc udział w licznych konferencjach. O swoich doświadczeniach opowiadała m.in. w programie telewizyjnym „Pytanie na śniadanie”.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *