Debata (nie)kontrolowana z Igorem Witkowskim

Gościem audycji był Igor Witkowski pisarz, dziennikarz, autor bestselerowej serii „Instrukcje przebudzenia”, osoba doskonale znane z programów emitowanych w NTV, VTV i wielu innych.
Igor Witkowski brał udział również w kilkunastu telewizyjnych programach dokumentalnych dla stacji TVP, TVN, Discovery Channel i kilku dla amerykańskiego History Channel. Był redaktorem naczelnym miesięczników „Technika Wojskowa” i „Druga Wojna Światowa”.
Warte odnotowania są jeszcze dwa zagadnienia, które opisywał Igor Witkowski: jego analizy dotyczące zagrożenia terrorystycznego oraz zainteresowanie historią naszej cywilizacji, w tym nieznanymi aspektami cywilizacji starożytnych.
Igor Witkowski to niezwykle wnikliwy obserwator rzeczywistości, a jego futurystyczne wizje rozwoju naszej cywilizacji zmuszają do głębokich przemyśleń.
W programy postaramy się poruszyć następujące tematy:
Czy nadciągający kryzys jest wynikiem zapaści mentalnej społeczeństw, a może raczej efektem globalnej manipulacji elit władzy?
W jakim kierunku podążą nieuniknione przecież zmiany: będzie to próba powrotu do globalnej wioski, czy raczej rozkwit izolacjonizmu i nacjonalizmu
Rewolucja to wentyl napięć społecznych, a te rosną z dnia na dzień czy żyjemy w przededniu nowej Wiosny Ludów?
Ponieważ wszystko wskazuje na zbliżający się upadek religii opartej na skostniałych dogmatach oraz hierarchicznej strukturze działania, jak poradzi sobie z tym przeciętny człowiek i czy możemy się spodziewać powstania nowych ruchów religijnych, czy raczej powrotu do wierzeń pierwotnych tzw. religii rodzimowierczych?

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *