8 odpowiedzi na „W listopadzie premiera mojej nowej książki

 1. Katarzyna komentarz:

  Okładka odlotowa, bardzo lubię takie połączenia chmur i wody . Taka jakby świat rzeczywisty z nierzeczywistym się łączył. Ciekawe i głębokie 🙂

 2. Krystyna komentarz:

  Gratuluję Pani Ado! Trójwymiarowe zdjęcie na okładce, – tak to odbieram. Ależ tajemniczo to wygląda, z pewnością będzie to wciągająca lektura, na którą będę musiała poczekać do wznowienia lotów do nas. Pozdrawiam serdecznie.

 3. Krystyna komentarz:

  Po raz wtóry przyglądam się okładce książki, bo dziwnie przyciąga mnie. Im dłużej patrzę, tym trudniej oderwać mi oczy. Mam wrażenie, że wchodzę w tę przestrzeń, w Kosmos, płynę, jak czasem we śnie…

 4. Krystyna komentarz:

  To dobra wiadomość, z ksiazką elektroniczną. Wprawdzie wolę tradycyjne, ale w obecnej sytuacji trzeba wybierać to, co jest dostępne. Dziękuję i pozdrawiam.

 5. Adam (mgssnake) komentarz:

  Pani Ado, a co jeśli mam ogromne , jeszcze raz: ogromne problemy z pamięcią. Nie pamiętam niezwyczajowych nazw zaraz po przeczytaniu artykułu a co dopiero snów , które wątpie nawet czy mam ? Raz pamiętam ścigał mnie ogromny kot na łące wśród gór.

  • edel komentarz:

   Cóż – ja tez mam problem z zapamiętywaniem nazw i imion oraz nazwisk. Natomiast jeśli zobaczę czyjąś twarz bodaj raz- pamiętam ją przez całe życie.
   Koncentracja na TU I TERAZ pomaga. Chociaż z drugiej strony my kobiety jesteśmy obecnie tak „wieloczynnościowe”, że trudno się dziwić iż pamięć
   krótkotrwała nie daje rady. W przeciwieństwie do robotów nie możemy sobie niczego wymienić 🙂

   • Adam(mgssnake) komentarz:

    Dziękuje za odpowiedź, ja mam dużo problemów z mym umysłem. Związane jest to pośrednio z chorobami w organizmie jak i dużymi kłopotami z wejściem w głeboką faze snu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *