8 odpowiedzi na „W listopadzie premiera mojej nowej książki

 1. Katarzyna mówi:

  Okładka odlotowa, bardzo lubię takie połączenia chmur i wody . Taka jakby świat rzeczywisty z nierzeczywistym się łączył. Ciekawe i głębokie 🙂

 2. Krystyna mówi:

  Gratuluję Pani Ado! Trójwymiarowe zdjęcie na okładce, – tak to odbieram. Ależ tajemniczo to wygląda, z pewnością będzie to wciągająca lektura, na którą będę musiała poczekać do wznowienia lotów do nas. Pozdrawiam serdecznie.

 3. Krystyna mówi:

  Po raz wtóry przyglądam się okładce książki, bo dziwnie przyciąga mnie. Im dłużej patrzę, tym trudniej oderwać mi oczy. Mam wrażenie, że wchodzę w tę przestrzeń, w Kosmos, płynę, jak czasem we śnie…

 4. Krystyna mówi:

  To dobra wiadomość, z ksiazką elektroniczną. Wprawdzie wolę tradycyjne, ale w obecnej sytuacji trzeba wybierać to, co jest dostępne. Dziękuję i pozdrawiam.

 5. Adam (mgssnake) mówi:

  Pani Ado, a co jeśli mam ogromne , jeszcze raz: ogromne problemy z pamięcią. Nie pamiętam niezwyczajowych nazw zaraz po przeczytaniu artykułu a co dopiero snów , które wątpie nawet czy mam ? Raz pamiętam ścigał mnie ogromny kot na łące wśród gór.

  • edel mówi:

   Cóż – ja tez mam problem z zapamiętywaniem nazw i imion oraz nazwisk. Natomiast jeśli zobaczę czyjąś twarz bodaj raz- pamiętam ją przez całe życie.
   Koncentracja na TU I TERAZ pomaga. Chociaż z drugiej strony my kobiety jesteśmy obecnie tak “wieloczynnościowe”, że trudno się dziwić iż pamięć
   krótkotrwała nie daje rady. W przeciwieństwie do robotów nie możemy sobie niczego wymienić 🙂

   • Adam(mgssnake) mówi:

    Dziękuje za odpowiedź, ja mam dużo problemów z mym umysłem. Związane jest to pośrednio z chorobami w organizmie jak i dużymi kłopotami z wejściem w głeboką faze snu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *