Dyktowania Ludzi w Duchu – Tom VI „Miłość cię wyzwoli”

Robert Alexander Gajdziński, opiekun materiałów pozostawionych przez medium Nell Halinę Noell, przesłał kolejny tom z cyklu Dyktowania Ludzi w Duchu

Przypomnę, że Dyktowania, to pisemne przekazy od zmarłych otrzymane przez Nell Halinę Noell w latach 1976 – 1998. Spadkobiercą Dyktowań został Robert Gajdziński, który w miarę możliwości, stara się ocalić tę szczególną spuściznę, a także zaprezentować zbiory w formie umożliwiające dotarcie do szerokiego kręgu odbiorców.

Jest to już szósty tom Dyktowań wydany staraniem Roberta Gajdzińskiego. Tym razem zebrał on przesłania otrzymane od Dusz pod wspólnym hasłem:

„Miłość cię wyzwoli”

W książce znajdziemy dyktowania Dusz doświadczających zarówno pięknej i spełnionej miłości, jak i tych które cierpiały nie mogąc dzielić swego losu z ukochaną osobą. Wielu zakochanych rozdzieliła śmierć lub wydarzenia polityczne czy tabu obyczajowe. Jak się okazuje, bolesne aspekty ludzkiego losu są często konsekwencją uczynków sięgających poprzednich wcieleń.

Niektóre dyktowania mogą budzić kontrowersje, jak na przykład to od Duszy podającej się za narzeczoną Karola Wojtyły. Choć z drugiej strony nie byłoby nic dziwnego w fakcie, że przyszły papież przed wstąpieniem do seminarium , miał życie osobiste.

Wobec Dyktowań, przyjmuję stanowisko neutralne. Wychodzę bowiem z założenia, że tego rodzaju literatury ocenić nie sposób, gdyż jej wartość zależy od rezonansu między słowem a indywidualnym odbiorcą.

Jestem przekonana, że wiele dowiecie się Państwo z programu Stacji NTV jaki został wyemitowany 31 października tego roku. Janusz Zagórski rozmawia z Robertem Gajdzińskim nie tylko o Dyktowaniach, ale o świecie duchowym i nadziei płynącej do nas z tej ukrytej rzeczywistości.

Książka do nabycia TUTAJ

Otagowano , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Dyktowania Ludzi w Duchu – Tom VI „Miłość cię wyzwoli”

  1. MAC komentarz:

    Wysłałem kilka maili z pytaniami do Pana Gajdzińskiego. Pytania były trudne. Na żadne z nich nigdy nie otrzymałem odpowiedzi. Cała ta sytuacja stawia pod wielkim znakiem zapytania (przynajmniej dla mnie) wiarygodność tych przekazów. W prostym tłumaczeniu w takiej formie reinkarnacja i konsekwencje naszych czynów jest logiczna, ale jak zapytamy o osoby chore psychiczne, wpływy środowiskowe czy kulturowe i wynikający z tego kompas moralny to już niekoniecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *